O nas

Papiernikus Inspiruje... poznaj wyjątkowy i ekologiczny Papier z Kamienia

Dlaczego powstał Papiernikus?

W momencie, gdy po raz pierwszy wzięliśmy ten papier do rąk, zakiełkowała w nas myśl, aby go lepiej poznać. Chcieliśmy także przekazać informacje o jego istnieniu innym przedsiębiorcom. Dlatego stworzyliśmy stronę internetową dla osób nim zainteresowanych, Znajdziesz na niej Artykuły związane również z wiedzą na temat Kamiennego Papieru. Prezentujemy także propozycje produktów będących alternatywą dla wyrobów z tradycyjnego papieru.

Co możesz tutaj znaleźć?

Jeśli chcesz zapakować swoje produkty lub upominki firmowe w oryginalny i jednocześnie przyjazny dla środowiska sposób, to z pewnością będzie to dla Ciebie interesujące. Możliwości wykorzystania Papieru z Kamienia jest więcej. Ten Papier jest odporny na rozerwanie i wodoodporny. Możesz go zastosować do stworzenia produktów promocyjnych: notesów, zeszytów, brulionów, torebek promocyjnych. Papier zasługuje na Twoją uwagę, gdyż jest nie tylko ekskluzywny, ale także przyjazny Naturze.

Gallery Paper Stone, czyli Galeria Papiernikusa

W Internetowej Galerii Artystycznej prezentujemy obrazy, które powstały na Papierze z Kamienia. Są one wykonywane przez toruńską malarkę. Te niepowtarzalne prace artystyczne będziesz mógł podziwiać na stronach Galerii lub podczas Wystaw. Być może zechcesz także posiadać je w domu, w miejscu pracy lub podarować jako prezent. Już teraz możesz wstąpić do Galerii Papiernikusa i zobaczyć te niecodzienne obrazy. Wybierając produkty z Kamiennego Papieru nie tylko wyróżniasz swoją firmę... wspierasz także Naturalne Środowisko. Jeśli zechcesz zapakować swój produkt możesz to zrobić nie tylko luksusowo, ale także ekologicznie. A może zechcesz podarować innym wyjątkowy Upominek... na Papierze z Kamienia?

Zespół Papiernikusa